[Sign in][Main]

מד סוכר רציף

בהנהלת דרורה

שימו לב! מומלץ למי שמשתתף בדיונים להרשם למערכת כדי לקבל עדכונים למייל ברגע שעונים להודעות שלכם. ההרשמה מאד פשוטה ועושים אותה דרך "התחברות למערכת"

נביגייטור

נעמה
2011-03-15 06:37

אוקיי סליחה על השפה אבל המכשיר הזה הוא פשוט חרא של דבר.

אני איתו משהו כמו 3 שבועות והתקלות לא נגמרות, השימוש בו לא נוח, לא מהנה ומעיק יותר ממועיל..... שלא לדבר על זה שתכונות מסוימות שלו יכולות להוציא בנאדם מדעתו ואני אסביר.

אני אנסה למנות את כל הבעיות שלו לדעתי:

1. הוא מגושם. המשדר שיושב על הגוף גדול בצורה לא הגיונית, זה בולט מתחת לבגד, מפריע לישון, תוך כדי ההתנהלות היומיומית אתה יכול להתקע איתו בדברים ובקיצור זה פשוט לא נוח.

2. הוא לא יציב. אתמול בלילה המשדר נפל לי מהגוף בזמן שישנתי ובחיישן שלפניו הוא נפל לי סתם ככה באמצע העבודה. פשוט פתאום נפל לי מהגוף תוך כדי הליכה בלי שום סיבה מיוחדת. (אגב במקרה הזה שהוא נפל לי בעבודה התקשרתי לחברה והם אמרו: פעם הבאה שזה קורה תתקשרי בזמן שזה קורה ולא אחר כך ויהיה לנו יותר קל לעזור לך... מה זה יעזור בדיוק? המכשיר פשוט נפל לי מהגוף) 

3. הוא זולל בטריות.. למה לא ללמוד מהמתחרים ולעשות מכשיר שנטען על חשמל? ולא רק זה אלא שאתה צריך שני סוגי בטריות- אחד למשדר ואחד למקלט.. והסוג שנמצא במשדר זה לא סתם בטריות שאפשר לקנות בסופר פארם אלא רק בחנויות מסוימות.. 

4. המדבקה שלו מגרדת ואחרי שמורידים אותה צריך ממש לגרד את העור ולשפשף עם אלכוהול כדי להפטר מהדביקות והלכלוך על העור

5. ועכשיו לחסרון הגדול ביותר של המכשיר הזה- הוא טורדני ברמות,, עד כדי כך שבא לך לקחת פטיש ופשוט לנפץ אותו.

מה זה הצפצופים האלה? השתגעתם??? כי אנחנו בהחלט משתגעים לאט לאט

זה פשוט חידה בעיני, הרי המכשיר הזה קיים בשוק כבר כמה שנים, מה אתם לא מקבלים פידבקים ממשתמשים? הוא מצפצף בלי הפסקה כאילו הוא נותן לך התראה על זה שבעוד מספר שניות תמות. לא נותן לבנאדם אפילו הזדמנות לקום מהכיסא, לגשת אליו ולהגיב. פשוט צפצופים טורדניים בלתי פוסקים (עד כדי כך מחרפן שאני מתחילה לצרוח. כאילו החיים שלי לא מספיק מורטי עצבים מעצם העובדה שאני חיה עם סוכרת, המחלה המשעבדת הזאת). עכשיו חשבתם שזה נגמר? לא ולא! אחרי שכבר לחצת עליו להראות שראית את ההתראה הוא נרגע למשהו כמו דקה וחוזר לטירוף..

מה שקורה זה שאני שמה אותו על השתקה כל הזמן. אבל ההשתקה הזאת לא כוללת מצבים של ירידת סוכר. במצבים כאלה הוא כן יצפצף. אז מה עשיתי? כי אפילו את זה לא יכולתי לסבול. פשוט כיביתי את כל ההתראות של המכשיר ועשיתי לו גם השתקה בנוסף. מה יוצא מזה? שהמטרה של המכשיר בכלל לא מושגת. הוא לא מודיע לי מתי שאני נמצאת במצבים מסוכנים (עליות וירידות סוכר) אז מה התועלת שלי ממנו? אני צריכה אחת לכמה זמן לבדוק בעצמי מה קורה.

עם כל הכבוד לחברת גפן, שהם מאוד נחמדים וזה ממש יפה מצדם שהם מקבלים חולי סכרת לעבוד בשבילם, המכשיר הזה פשוט גרוע.. אני מאד מאוכזבת ובאמת שניסיתי לתת לו הזדמנות ולהתרגל אליו. הדקסקום לוקח אותו בהליכה איטית מאד ברוורס.

השתמשתי בדקסקום כמה חודשים טובים ולא נתקלתי אפילו בבעיה אחת. ממש התבאסתי להיפרד ממנו. היום בבוקר יצאתי מהבית בלי הנביגייטור (כי הוא נפל בלילה) והרגשתי אפילו הקלה. מבחינתי החסרונות שלו עולים על היתרונות.

[] נביגייטור מוקד לילה*  אאאאאא*   2011-04-11 21:54 
   [] מהיכרות אישית עם כמה מהסוכנים שלהם  הומר סימפסון   2011-04-16 23:58 
[]  נביגייטור  נעמה   2011-03-15 06:37 
   [] תגובה על הנביגייטור  פיונה   2011-03-15 21:01 
      [] תודה פיונה  נעמה   2011-03-15 22:00 
      [] היום נודע לי  פיונה   2011-03-16 15:06 
      [] מרוצה ברמות*  התחברתי לאנגט*   2012-04-26 14:26 
   [] נביגייטור*  הילה1*   2011-03-16 07:44 
   [] תרשי לי לחלוק עליך*  סינדרלה*   2011-03-16 08:38 
      [] אולי לא שמת לב  נעמה   2011-03-22 16:25 
      [] חיישן, נביגייטור  דרורה   2011-03-23 16:23 
[] האם ידוע למישהו עם לחברת אנימס מכשיר שאמור לצ  גאודה   2011-02-13 18:36